Patent Pending - Riešenie
Patent Pending
Patenty pre životÚvod | Problém | Riešenie | Patent | Zariadenie | Galéria | Kontakt


Riešenie

line

Autom. zar. na dávkovanie pečiva

Predstavte si, že prídete do potravín kúpiť Vaše obľúbené pečivo, napríklad čerstvé rožky. Namiesto toho aby ste ich chytali rukami, alebo aby ste použili igelitové rukavice, prídete k automatu na ktorom navolíte Vami zvolený počet rožkov. Tie Vám automat jednoducho nadávkuje do igelitového vrecka, prípadne zabalí a nalepí čiarkový kód.

Predstavu sme zrealizovali a vytvorili jedinečné technické riešenie, ktoré je celosvetovou novinkou. Všetky diely sú z hygienicky nezávadných materiálov a obsluha môže jednoducho pozorovať celý proces dávkovania pečiva. Je jedno či sú to rožky, pletenky alebo žemle preto, že zariadenie sa dá jednoducho prestaviť na iný rozmer alebo tvar pečiva. Zariadenie je plnené na výšku, aby predajcovi zaberal čo najmenej miesta. Zariadenie uchováva pečivo čo najdlhšie čerstvé a môže ich udržať vo vopred naprogramovanej teplote.

Hlavnou výhodou zariadenia je, že zabráni priamemu kontaktu pečiva so zákazníkom pred a počas jeho predaja.

Zariadenie predajcom ušetrí veľa predajnej plochy, nakoľko pôdorys zariadenia je menší ako plocha s predajnými košmi pri rovnakom počte a objeme pečiva.
Image 1V ponuke máme automatické zariadenie na dávkovanie pečiva pri predaji. Zariadenie je vyrobené z materiálov ktoré sú certifikované pre kontakt s potravinami. Zariadenie v základnej konfigurácii obsahuje zásobník, dávkovač s tlačiarňou EAN . Ovládanie je plne jednoduché, cez anti-vandal tlačidlá a ponuka je generovaná v plne grafickom čiernobielom displayi v grafickom menu a jazykových lokalizáciách SK, CZ, DE, AU, PL, UA, RU, RO.

Napísali o nás

Image 2

Image 3
www.topky.sk


vas.cas.sk


www.noviny.sk


www.teraz.sk


www.tvnoviny.sk
   
EN DE RU
X
Uvítali by ste zariadenie vo Vašich potravinách?
Áno[672]
Nie[52]