Patent Pending - Autom. zar. na dávkovanie pečiva
Patent Pending
Patenty pre životÚvod | Problém | Riešenie | Patent | Zariadenie | Galéria | Kontakt


Slovo na úvod

line

Zariadenie v predajiImage 1Spoločnosť Patent Pending, s.r.o. predstavuje svoj jedinečný patentom chránený vynález: zariadenie na dávkovanie nebaleného pečiva, ktoré je použiteľné najmä pri maloobchodnom predaji.

Prečo spolupracovať s nami?

Disponujeme výrobnou kapacitou, dielňou a technickým vybavením pre konštrukciu a výrobu technických zariadení aj na mieru.

Máme vlastné a kvalifikované právne oddelenie pozostávajúce z právnikov a patentových zástupcov.

Máme vlastné technické oddelenie odborníkov a profesionálov na odbor techniky, elektrotechniky, robotiky a mechatroniky.
Image 2

Image 3

História spoločnosti

Sme moderná spoločnosť, ktorá pôsobí na Slovenskom trhu od roku 2011, pričom sa snažíme využívať najmodernejšie trendy v oblasti potravinárskeho priemyslu. Našim pilotným projektom je celosvetovo jedinečné zariadenie na automatické dávkovanie pečiva ™, ktoré máme patentovo chránené v zatiaľ deviatich národných patentových podaniach a jednej medzinárodnej patentovej prihláške.

O nás

Myslenie je tá najťažšia vec, preto sa v našej spoločnosti venujeme práve mysleniu a vynálezcovskej činnosti. Máme nové myšlienky a hlavne silu realizovať a dotiahnuť ich dokonca. Technické riešenia by mali meniť svet, zvyšovať kvalitu života ľudí. Práve technika by nás mala posúvať v pred a to je pre nás výzva.

Ako pôvodcovia si myslíme, že keby neexistovali fantasti, nikdy by nemohlo lietať lietadlo, lebo veci ťažšie ako vzduch vraj lietať nemôžu. Keby sa začiatkom dvadsiateho storočia opýtal Henry Ford ľudí okolo seba aké auto má vymyslieť, určite by mu poradili aby radšej vymyslel „lepšie“ kone. Preto sa nikdy nepýtame.
-
Objednávkový formulár


Pozor, sériovo vyrobené zariadenia na dávkovanie nebalených pekárenských výrobkov sú už v predaji!
 
EN DE RU
X
Uvítali by ste zariadenie vo Vašich potravinách?
Áno[672]
Nie[52]